Kodicom KD-9421S1-36 2 Megapiksel 1080p IR Bullet IP Kamera
YENİ
Karşılaştır
Kategori: Brand:
Genel Özellikler
  • 2 Megapiksel Çözünürlük
  • 1080p Gerçek Zamanlı Görüntü Çözünürlüğü
  • 1/2.8″ CMOS Görüntü Sensörü
  • H.264 / MJPEG Video Formatı
  • Onvif 2.3 Full Member
  • 3.6mm Sabit Lens
  • Smart IR Led
  • 20 Metre Smart IR Gece Görüş Mesafesi
  • Triple Stream
  • AWB
  • Mirror
  • 3D DNR
  • ROI
  • Hareket Algılama
  • Maskeleme
  • Dijital WDR
  • IR-CUT
  • RTSP,HTTPS,DNS,DDNS,DHCP,FTP,NTP,E-MAIL
  • P2P Desteği
  • IOS & Android Uygulama Desteği
  • QR Code ile Kolay Bağlantı ve izleme
  • IP66 Water-Proof
  • DC 12V / PoE
  • 100 Kanal NVMS-1000 İzleme Yazılımı
Teknik Özellikler
MODEL KD-9421S1-36
Kamera
Görüntü Sensörü 1 / 2.8 “CMOS
Resim Boyutu 1920 × 1080
Elektronik Pozlama 1 / 25 s ~ 1 / 100000 s
Iris Türü Sabit
Min. Aydınlatma 0.1lux @F1.2,AGC AÇIK; 0 lux ile IR
Lens 3.6 mm @F1.6, yatay görüntüleme açısı: 79°
Lens Montajı M12
Gündüz & Gece ICR
WDR Dijital WDR
Dijital NR 3D DNR
Kurulum Ayarı Herhangi bir açı
Görüntü
Video Sıkıştırma H.264 / MJPEG
H.264 Sıkıştırma
Standardı
Temel Profil / Ana Profil / Yüksek Profil
Çözünürlük 1080P ( 1920×1080 ), 720P ( 1280×720 ), D1, CIF, 480×240
Ana Akış 60Hz : 1080P( 1 ~ 30fps ) / 720P( 1 ~ 30fps )
50Hz : 1080P( 1 ~ 25fps ) / 720P( 1 ~ 25fps )
Bit Hızı 256 Kbps ~ 5 Mbps
Bit Hızı Türü VBR / CBR
Kalite VBR altında beş seviye; CBR altında serbestçe ayarlanabilir
Görüntü Ayarları ROI, Doygunluk, Parlaklık, Renk, Kontrast, WDR, Keskinlik, NR, vb.
cms veya web tarayıcısı ile ayarlanabilir
ROI Her bir ROI ayrı ayrı yapılandırılabilir
Arayüzler
RJ45
Ses Yok
Video Çıkışı Yok
Özellikler
Uzaktan İzleme Web tarayıcısı, CMS yazılım
Ağ Protokolü TCP / IP, UDP, DHCP, NTP, R TSP, PPPoE, DDNS, SMTP, FTP
Arayüz Protokolü ONVIF, GB-T/28181-2011
Depolama Uzak ağ depolama
Akıllı Alarm Hareket Algılama
Smart Analysis Yok
PoE Destekler
IR Mesafesi 10 ~ 20 metre
Koruma Sınıfı IP66
Diğer
Güç Kaynağı DC12V / PoE
Güç Tüketimi < 2W
IR Açık Tüketim < 4.5W
Çalışma Ortamı – 20 °C ~ 50 °C,10 % ~ 90 % relative humidity